Kontakt

Ermatiko OÜ on 1993. aastal asutatud Eesti perefirma. Kolmeliikmelisest pereettevõttest on praeguseks saanud arvestatav konkurent pehme mööbli valmistajate seas.

Ettevõtte asutajad olid pehme mööbli valmistamisega tegelenud juba enne Ermatikot ning mööblitööstuse kogemust on praeguseks kogunenud üle 50 aasta.

Ermatiko mööbel on 1990. aastate lõpust jõudnud Skandinaavia, Venemaa, Läti, Saksamaa ja Hollandi turule. Praegu on meil üle 400 edasimüüja nii Skandinaavias kui Euroopas ning suurem osa meie toodangust eksporditakse.

Ermatikos töötab ligi 65 inimest, kogu tootmispinna suuruseks meie kahes tehases on üle 7000 m². Üks tehastest asub Tallinna külje all, teine Lõuna-Eestis, mis võimaldab pakkuda logistiliselt paindlikke lahendusi.

Oleme pikaajaline ja usaldusväärne partner olles pidevalt investeerinud oma tootmishoonetesse ja seadmetesse. Valime oma hankijaid hoolega ja pöörame kasutatavatele materjalidele suurt tähelepanu, et toodete kvaliteet ei langeks.

Oleme avatud koostööle ka erinevate disaineritega. Kui mõnel meie suurkliendil on oma kindel idee ja nägemus,siis valime disaini kliendi soovide järgi.

Läheneme oma klientidele võimalikult personaalselt ja leiame ise vajadusel ka transpordilahendused. Kui meie võimuses on kliendi elu kuidagi lihtsamaks teha, siis seda me ka teeme.

Jaemüük

JaemüükPärnu mnt 186, Tallinn

Telefon: +372 6032121Faks: e-post: sohvaoutlet@ermatiko.ee

Müügijuhid

Kai TasaMüügijuht/kliendihaldur

Telefon: +372 6055 262Faks: +372 605 5266e-post: kai@ermatiko.ee

Aivar FriedrichsonArendusjuht

Telefon: +372 6055 260Faks: +372 605 5266e-post: aivar@ermatiko.ee

Katre KorbKontoriassistent

Telefon: +372 6055 267Faks: +372 605 5266e-post: katre@ermatiko.ee

Haldus

Tarvi KuusikHaldusjuht/ostujuht

Telefon: +372 6055 261Faks: +372 605 5266e-post: tarvi@ermatiko.ee

Juhtkond

Erki KonsaTegevjuht/juhatuse liige

Telefon: +372 6055 263Faks: +372 605 5266e-post: Erki@ermatiko.ee

Merike KonsaOstujuht/juhatuse liige

Telefon: +372 6055 265Faks: +372 605 5266e-post: Merike@ermatiko.ee

Aimi MurumäePearaamatupidaja/juhatuse liige

Telefon: +372 6055 264Faks: +372 605 5266e-post: Aimi@ermatiko.ee

Tootmine ja kontor

Avatud tööpäeviti 8.00 – 16.00

Tööstuse 13, Laabi küla, Harku vald, 76922 Harjumaa
E-mail: mail@ermatiko.ee
Internet: http://www.ermatiko.ee
Telefon: +372 6055 265; +372 6055 262
Fax: +372 6055 266

Avatud E-R 10-19; L 10-16
Pärnu mnt. 186
telefon: 603 2121
e-post: sohvaoutlet@ermatiko.ee

Telefon: +372 782 0112

Tootearendus