Tootearendus

Oleme uhked oma tootelahenduste üle – need on originaalsed ja vastavad turu vajadustele.

Meie mööbel on müügil paljudes riikides, mistõttu on erinevate turgude vajadused ja disaini ning stiili erinevused meie tootearendajatele põnev väljakutse. Müüdud mööbel ja edasimüüjate positiivne tagasiside on andnud meile kinnitust kliendi rahulolust.

Kui soovite oma tootevalikuga teistest erineda, võtke meiega julgelt ühendust.

Kuidas jõuame uute mudeliteni

Koostöö meie pikaaegsete klientidega

Klientide rahulolu on meile kõige tähtsam. Sellepärast küsime pidevalt tagasidet ja ettepanekuid, et meie mööbel saaks veelgi parem.

Suurklientide erisoovid ja -lahendused on Ermatikos väga oodatud. Koos välja töötatud lahendused on kasulikud mõlemale poolele – aitavad eristuda ja pakuvad midagi uut.

messID

Osaleme oma toodetega tavaliselt 3–5 rahvusvahelisel messil aastas. Messidel eksponeerime oma uusi tooteid. Samuti saame olulist tagasisidet meie praeguste lahenduste kohta ning teavet turu vajadustest. Alati on lahendusi, mida keegi ei paku, aga millest kliendid rõõmu võiksid tunda.

Külastades valdkonnaga seotud olulisi messe, hoiame ennast kursis erinevate detailide ja kõige moodsamate lahendustega. Nii oskame kliendi vajadustele alati kaasa mõelda.

Kogenud disainerid ja kompetentsed tehnoloogid

Meie disaineritel on suurepärane maitse ja nad on kursis nii hetke- kui ka tulevikutrendidega. Nad oskavad klientide nõudlikest soovidest ilusad ja funktsionaalsed esemed välja võluda.

Meie tehnoloogidel on pehme mööbli kogemust üle 40 aasta, mis tähendab, et iga uus väljatöötatud lahendus on detailideni läbi mõeldud ning disainerite visioon leiab parima võimaliku lahenduse.

Tootmine ja kvaliteet